Зворушлива фотовиставка, в якій взяла участь хмільничанка, продовжила свою подорож Україною

Зворушлива фотовиставка, в якій взяла участь хмільничанка, продовжила свою подорож Україною

Багато матерів України не дочекалися своїх синів з війни.  Не кожен в змозі  справитися з нестерпним болем, заспокоїти зранене  материнське серце. Але матері всієї країни об’єднуються, підтримують одна одну, а дехто повністю змінив своє життя, і таким чином заліковує душевні рани. І хоча вони всі різні, – їх об’єднує дещо спільне – вони не перестають нагадувати суспільству про своїх синів-Героїв, роблять все можливе, щоб гідно вшанувати пам’ять героїчних синів, які віддали життя за вільну Україну.

Однією із ініціатив вшанування пам’яті героїчних синів України став фотопроєкт  «Сильні духом. Мами». Учасником та керівником фотопроєкту стала жінка, мама, яка втратила свого сина на війні – Наталія Дубчак. У цьому фотопроєкті взяла участь і хмільничанка Алла Муравська, син якої став першим загиблим воїном із хмільницької землі.

У серпні фотовиставка «Сильні духом. Мами» продовжила свій шлях Україною і нині її можуть переглянути жителі міста Дніпра.

У фотопроекті представлено світлини дванадцяти матерів з різних куточків України, які втратили своїх синів під час бойових дій з російським агресором, але продовжують життя та займають активну громадянську позицію. Також на вітринах експозицій — фото сімейних архівів, листи синів своїм матерям з передової, листи-подяки простих українців рідним загиблих героїв.  До карантину виставка активно подорожувала Україною, вперше її презентували минулого року до Дня матері  в музеї історії Києва.

Нагадаємо: Муравський Сергій Сергійович – старший солдат (08.03.1994 – 13.07.2014). З квітня 2013 року проходив військову службу за контрактом в 8-му окремому полку спеціального призначення Військ спеціального призначення Збройних Сил України (військова частина А0553, місто Хмельницький).  З червня 2014 року брав участь в Антитерористичній операції на сході України.  13 липня 2014 року старший солдат Муравський загинув у бою під час операції з розблокування оточеного терористами Міжнародного аеропорту «Луганськ». 23 липня 2014 року похований на міському кладовищі по вулиці Порика в місті Хмільник. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (14.11.2014; посмертно), медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (25.04.2015; посмертно).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *