Зниклу 14-річну жительку Хмільницького району шукали під час негоди всю ніч

Зниклу 14-річну жительку Хмільницького району шукали під час негоди всю ніч

14-річна жителька села Пиків Хмільницького району Анастасія Миколюк ще вдень поїхала на велосипеді у магазин, але додому того дня так і не повернулася. Рідні та знайомі дівчини шукали її, але коли надвечір розпочалась негода – за допомогою звернулися до правоохоронних органів.

Як розповів начальник відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції Володимир Олексюк, по тривозі був піднятий весь особовий склад місцевої поліції, ювенальної превенції. До пошуків залучили також 50 військовослужбовців військової частини 3028 Нацгвардії, а також трьох гвардійців-кінологів зі службовими собаками.

Поліцейські, військовослужбовці та рідні дитини протягом ночі у зливу прочісували лісопосадки, поля, оглядали покинуті будинки. Близько 10.00 год. 20 червня дівчину працівники поліції знайшли за 12 кілометрів від домівки. Вона сиділа під деревом у полі брудна, без взуття, втомлена, змокла від дощу. Поліцейські дали їй одяг, обігріли та завезли у медичний заклад, де її оглянули лікарі та передали рідним. Ушкоджень вона не зазнала. Її життю та здоров’ю нічого не загрожує, – повідомили на сайті Національної поліції у Вінницькій області. 

З дівчиною та її батьками поліцейські провели виховну бесіду.

Військовослужбовці звернулися до жителів Хмільницького району:

  • Якщо у вас зникла дитина, негайно зверніться по допомогу до працівників поліції.
    Подайте заяву про розшук дитини до відділення поліції (незалежно від місця її зникнення) або за номером 102. Не припиняйте пошуки навіть вночі. Залучіть до пошуків дитини якомога більше людей: сусідів, знайомих, співробітників, добровольців.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *