Знущалася над донькою: жителька Хмільницького району, яка вбила матір, відсидить менше

Знущалася над донькою: жителька Хмільницького району, яка вбила матір, відсидить менше

У 2021 році в Хмільницькому районі сталося моторошне вбивство. Зниклу 35-річну жительку Козятинської громади розшукали у колодязі… У злочині запідозрили неповнолітню доньку зниклої жінки.  Про цей злочин ми повідомляли на сайті.

21 березня Вінницький апеляційний суд змінив вирок суду першої інстанції 18-річній дівчині. А саме – термін її ув’язнення зменшив до восьми років, частково задовольнивши апеляційні скарги прокурора й адвоката підсудної. У Вінницькому апеляційному суді зазначили, що врахували обставини справи і те, що злочин дівчина скоїла неповнолітньою.

  • Сторона обвинувачення клопотала, щоб суд призначив М. одинадцять років позбавлення волі, бо, на її думку, вирок Калинівського районного суду – м’який. Аргументувала, зокрема, тим, що дівчина зробила сиротами своїх двох сестер, намагалася приховати сліди злочину та зразу у скоєному не зізнавалася, – наголосили у пресслужбі суду.

Адвокат підзахисної просив у суду змінити вирок на сім років позбавлення волі, адже обвинувачена покаялась, визнала свою провину і шкодує про скоєне, та сприяла слідству. Також адвокат зазначив, що обвинувачена – обмежено осудна: через психічний розлад сповна контролювати себе не могла.

На суді ж дівчина повідомила, що ніж як знаряддя злочину під час сварки матір узяла першою. Завдала їй ним та руками легкі тілесні ушкодження.

Бабуся обвинуваченої повідомила, що загибла знущалася над дочкою морально і фізично.

В матеріалах справи йдеться про те, що дівчина в момент скоєння злочину завдала своїй матері колото-різані проникаючі поранення шиї, спини, живота, заочеревинного простору, які  мали ознаки тяжких тілесних ушкоджень.

Також виявилось, що знаходячись в кухні разом із своєю матір`ю, дівчина вступила з матір’ю в словесний конфлікт, під час якого матір запропонувала їй зняти з себе верхній одяг та лягати спати, однак вона відмовилася це робити. Тоді матір, взявши до своїх рук кухонного ножа, з його допомогою почала різати верхній одяг та його знімати з неї, при цьому ображаючи та погрожуючи, що здасть її до психіатричної лікарні. В момент, коли матір замахнулася ножем в її сторону, вона злякавшись, вихопила його з її рук, та нанесла матері удар в область живота, від якого остання впала на підлогу. Куди вподальшому вона наносила ножем удари матері та їх кількість, вона не пам`ятає, оскільки все відбувалася дуже швидко. При цьому, ударів ножем було нанесено не менше 10-15 шт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *