Знову підпали сухої трави у Хмільницькому районі. У Мар’янівці вогонь ледь не перекинувся на ліс…

Знову підпали сухої трави у Хмільницькому районі. У Мар’янівці вогонь ледь не перекинувся на ліс…

Незважаючи на усі застереження рятувальників, хмільничани продовжують спалювати суху траву. Вчора у місті та районі сталось відразу чотири такі пожежі. Дві з них ледь не призвели до важких наслідків. Так у Хмільнику пожежа сталась неподалік елеватора, а у селі Мар’янівці вогонь легко міг перекинутись на ліс…

– Перша пожежа сталась зранку у самому місті. Через сильний вітер вогонь набув великої сили та почав поширюватись до житлового масиву. Добре, що наші бійці доволі швидко ліквідували займання… Ще одна резонансна пожежа сталась поблизу села Мар’янівки. Про неї нам о 15.45 повідомили місцеві лісники. Вже коли ми їхали на місце виклику, то побачили чорний стовп диму, що час від часу затуляв навіть сонце. Горіло близько гектара сухої трави на полі за селом, – розповів інспектор Хмільницького районного сектору обласних рятувальників Дмитро Іщук. – А за цим полем, де сталась пожежа – великий ліс. Тож якби про пожежу нам повідомили трошки пізніше, вогонь легко міг перекинутись на дерева…

Гасити пожежу було досить важко через дим та сильний вітер, втім ми таки впорались. Нам ще дуже добре допомогли місцеві лісівники, які теж боролись із вогнем за допомогою шанцевого інструмента… Вогонь зупинили та загасили вже за кілька десятків метрів від дерев та кущів… На щастя, ліс врятували.

А поки наші бійці боролись із вогнем у Мар’янівці, наш резервний караул, який був викликаний на чергування, гасив ще дві пожежі сухої трави – теж у Хмільнику по вулиці Пушкіна та неподалік села Вербівки.

Ми вкотре звертаємось до хмільничан із проханням не палити суху траву. Адже наслідки подібних пожеж можуть стати непередбачуваними.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *