Знайшли родину з Вінниці, яку оголошували у Всеукраїнський розшук

Знайшли родину з Вінниці, яку оголошували у Всеукраїнський розшук

“26 липня ціла сім’я виїхала з Вінниці, а через певний час із ними зник зв’язок. Востаннє місцезнаходження автомобіля зафіксували на Житомирській трасі”. Про це повідомляли усі засоби масової інформації, писали в інтернеті. Ніхто не знав обставин зникнення, адже навіть рідні не знали, куди поїхала сім’я. Вчора батька сімейства, матір та 4-річну дитину знайшли живими та неушкодженими.

У соцмережах активно поширювали інформацію про зниклих. Раніше зазначалося. що родина виїхала на чорному “БМВ” на литовських номерах, а їх мобільні вимкнені. Сторінки в соцмережах видалені.

У відділі комунікації поліції Вінницької області повідомили, що 4 серпня працівники кримінальної поліції Нацполу спільно з оперативниками обласного главку поліції Вінниччини знайшли родину на Закарпатті.

За словами т.в.о заступника начальника ГУНП у Вінницькій області  Андрія Дамзіна, повідомлення про зникнення подружжя та їхнього 4-річного сина надійшло до Вінницького районного управління поліції вечері 27 липня. Орієнтування  про безвісти зниклу родину надіслали в управління поліції усіх регіонів.

Поліцейські переглядали відео з  камер відеонагляду, за допомогою яких встановили, що родина на власній автівці поїхала в напрямку  Житомирської області. Протягом двох тижнів тривали пошуки сім’ї. Вчора, 4 серпня, зниклих знайшли на території Закарпаття.
У повідомленні зазначається, що члени сім’ї не стали жертвою злочину, з ними все гаразд. Наразі з’ясовуються усі обставини їх зникнення.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *