Знай наших: Владислав Войтов з Хмільника – переможець Всеукраїнського конкурсу

Знай наших: Владислав Войтов з Хмільника – переможець Всеукраїнського конкурсу

Учень ліцею №1 міста Хмільника Владислав Войтов здобув перемогу у фінальному етапі ХVIІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», – повідомляє NEWS Хмільника. 

Його наставник і педагог,  і також неодноразова переможниця різноманітних конкурсів з біології – вчителька ліцею №1 Ольга Кулініч.

В конкурсі взяли участь вихованці еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, навчально-виховних комплексів та закладів загальної середньої освіти з усіх регіонів України.

Як повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Хмільницької міської ради, хмільничанин представляв Вінницьку область у номінації «Основи здоров’я» з дослідницько-експериментальною роботою «Дослідження мікроорганізмів йогуртової культури та вплив йогурту на організм людини». Юний науковець отримав І місце.

Його робота має дуже важливе значення, адже пропагує вживання здорової натуральної їжі, вчить на практиці, як виготовляти домашні йогурти та наскільки вони корисні.

Колектив редакції NEWS Хмільника щиро вітає талановитого дослідника Владислава і його вчительку Ольгу Кулініч з  перемогою. Нехай і надалі буде натхнення до наукової роботи і плідної роботи. Бажаємо успіхів на шляху до наукових перемог!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *