Змінили дату осінніх канікул: школярі Хмільника відпочиватимуть трохи менше, ніж планувалося

Змінили дату осінніх канікул: школярі Хмільника відпочиватимуть трохи менше, ніж планувалося

Управління освіти Хмільницької міської ради інформує про те, що заклади загальної середньої освіти міської об’єднаної територіальної  громади  на засіданнях педагогічних рад закладів  внесли зміни до структури навчального року  та ухвалили рішення  щодо проведення осінніх канікул з 15 по 27 жовтня 2020 року.

Рішення  ухвалено  відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020р.  в частині організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19,  на виконання  рішення позачергового засідання міської Комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.10.2020р., враховуючи  епідеміологічну ситуацію на місцевому рівні.

Заклади дошкільної  та позашкільної освіти працюють із дотриманням  протиепідемічних вимог.

Натомість у Хмільницькому районі осінні канікули залишили без змін – до 30 жовтня. Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови комісії, голови райдержадміністрації  Максима Мазурика. Крім питань про тривалість осінніх канікул та посилення протиепідемічних заходів у навчальних закладах, в районі було вирішено заборонити проведення культурно – масових заходів з 13 жовтня 2020 року до покращення епідемічної ситуації.

За інформацією управління освіти Хмільницької міської ради, сайту Хмільницької райдержадміністрації.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *