Змагання з разового і багаторазового жиму штанги лежачи відбулися в Хмільнику

Змагання з разового і багаторазового жиму штанги лежачи відбулися в Хмільнику

В спортивно-оздоровчому реабілітаційному центрі міста Хмільника відбулися змагання з разового та багаторазового жиму штанги лежачи, організовані спеціально до Дня Незалежності України. В змаганнях взяли участь молодь віком від 15 років.  До змагань долучився і президент Хмільницької міськрайонної федерації Зендокай Карате-До Сидоренко Михайло. Суддею змагань був Ігор Кучма.

В результаті змагань в разовому жимі серед учасників вагою до 75 кілограмів перше місце отримав Денис Красільник, друге – у Леоніда Залюбівського і третє переможне здобув Іван Курченко.

У разовому жимі вагою  понад 75 кілограмів переможне перше місце отримав Олександр Мудь, Максим Семенов опинився на другому місці і третє – в Дмитра Титули.

В змаганнях із багаторазового жиму лежачи учасники, які багато разів поспіль піднімали штангу вагою в 35 кілограмів, переможні місця розділили між такими ваговиками: перше місце отримав Михайло Сидоренко, друге – у Леоніда Залюбівського і третє місце здобув Іван Курченко.

Всі учасники змагань отримали від Спілки учасників АТО грамоти.

У спортзалі досить часто проводять подібні змагання, і все заради того, щоб підтримати молоде покоління й заохотити їх займатися спортом. Нині спортсмени готуються до більш масових змагань, які традиційно планується провести в День Українського козацтва 14 жовтня у міському парку. І всі надіються на те, що протиепідемічні обмежувальні заходи не завадять у проведенні силових змагань.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *