Жителю Хмільниччини призначили покарання за вбивство тещі

Жителю Хмільниччини призначили покарання за вбивство тещі

Суд призначив покарання хмільничанину за вбивство тещі, – про це повідомляють на офіційному сайті національної поліції у Вінницькій області.

40-річного зловмисника працівники поліції затримали 2 лютого 2020 року на місці вчинення злочину в селі Уланів Хмільницького району. Злочинець цеглиною кілька разів вдарив по голові родичку, з якою він мав тривалі неприязні стосунки. Травми, отримані жінкою, виявились несумісні з життям.

Під час розслідування кримінального провадження слідчі провели всі необхідні процесуальні дії, для того щоб суд міг об’єктивно розглянути матеріали справи та прийняти об’єктивне рішення.
Слідством встановлено, що 1 лютого ввечері між зловмисником та потерпілою виникла суперечка. Під час з’ясування стосунків з родичкою, чоловік декілька разів її вдарив кулаком. Після того, як конфлікт вичерпався, вони лягли спати. Наступного дня, близько 6 години ранку, коли потерпіла вийшла на вулицю, слідом за нею пішов і зять.  Він чекав нагоди, щоб вчинити злочин. Поки родина зловмисника спала у будинку, він цеглою кілька разів наніс удари по голові жінці, від яких вона померла.

Колегія судів Вінницького міського суду визнала підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) та призначила йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *