Жителька новоутвореного Хмільницького району потрапила під потяг: стан дівчини важкий

Жителька новоутвореного Хмільницького району потрапила під потяг: стан дівчини важкий

Діана Цимбарович поверталася додому від друзів. На годиннику — близько першої години ночі. Дівчина прямувала через «переходку», що біля «круга».
Містянам добре відомий той залізничний, службовий перехід активністю залізничного транспорту. Адже тудою пасажирські поїзди заходять на станцію, а ще подають вагони на сортувальну гірку «Одеського парку». Саме під таку витяжку вагонів і потрапила дівчина.
Юна козятинчанка поверталася додому через залізницю. Вона залізла під вагон, щоб скоротити дорогу, – повідомляє RIA Козятин.

У дівчини розтрощена ліві нога та плече. На допомогу козятинським спеціалістам викликали консультантів з Вінниці.
За словами начмеда козятинської ЦРЛ Ігоря Грубеляса, стан пацієнтки вкрай важкий.

— У дівчини травмовані ліві гомілка і плече. — каже Ігор Грубеляс.— Козятинські хірурги з трьох годин ночі борються за життя дівчини. На допомогу нашим спеціалістам викликали консультантів з Вінниці, а також судинного хірурга. Поки боремось за її життя.

На жаль, нещасні випадки на залізниці в Козятині трапляються нерідко. І в основному всі вони стосуються службових переходів, якими користуються всі мешканці. Тому жителів та гостей міста Козятина просять бути обережними, пам’ятати по безпеку і берегти себе.  Також журналісти RIA Зозятин звертаються до всіх небайдужих людей і просять відгукнутися на нещастя і допомогти родині Тетяни Цимбарович коштами на лікування доньки, аби врятувати Діану.

4149499137530943 Тетяна Цимбарович

Контактний номер телефону матері Діани — 063-31-19-220

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *