Жителька Хмільницької громади навмисне катувала свого сина: матеріали скеровано до суду

Жителька Хмільницької громади навмисне катувала свого сина: матеріали скеровано до суду

Хмільницькою поліцією днями до суду було скеровано  матеріали кримінального провадження відносно 38-річної жінки за катування свого малолітнього сина. Вона навмисне била і мучила 12-річного хлопчика. Про це  повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області, передає NEWS Хмільника.

21 липня цього року до поліції надійшло повідомлення про те, що 38-річна жінка тривалий час з метою покарання навмисне завдавала своєму малолітньому сину фізичні й моральні страждання шляхом побоїв, мук та інших насильницьких дій.

Під час слідства поліцейські з’ясували, що хлопчик проживає із бабусею, яка доручала онукові виконувати певну домашню роботу по господарству. Однак, на думку малолітнього, така праця йому була не під силу. За відмову у виконанні роботи мати карала хлопчика, після чого він неодноразово залишав місце проживання. Про покарання малолітній нікому не повідомляв, а жінка не зверталась до поліції з приводу розшуку сина, оскільки вдавалось знаходити його самотужки.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 18 липня жінка приїхала до своєї матері та взяла з собою заздалегідь підготовлені ланцюги та навісні замки. Зловмисниця перемотала ноги та руки сина металевим ланцюгом та відвезла його додому, й зачинила у металевій конструкції «літньому душі». Коли жінка їхала на роботу, вона посадила сина у свій автомобіль. На час, коли їй було необхідно залишити транспортний засіб, правопорушниця закріпила сина ланцюгами до керма, щоб дитина не втекла. Після повернення додому жінка знову замкнула хлопчика у металевій конструкції.

На ніч мати забрала сина до хати й погодувала, однак спав хлопчик на підлозі, прикутий до труби. Вранці обвинувачена послабила ланцюги, що дало можливість дитині звільнитись та втекти до знайомої у сусіднє село й розповісти про все, що з ним відбулось. Жінка повідомила про подію працівникам відповідних служб.

Зі слів правопорушниці, у такий спосіб вона намагалася «перевиховати» сина, який постійно втікає з дому та відмовляється допомагати по господарству.

Працівники ювенальної превенції та соціальні служби вивчили ситуацію в родині та помістили малолітнього хлопчика до реабілітаційного центру, де він  перебуває і досі.

Жінці повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 127 (Катування) Кримінального кодексу України. За скоєне їй загрожує до шести років позбавлення волі.

У вересні матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *