Жителів Вінниччини вакцинуватимуть залишковими дозами вакцини проти COVID-19: кого саме і як зареєструватися на вакцинацію

Жителів Вінниччини вакцинуватимуть залишковими дозами вакцини проти COVID-19: кого саме і як зареєструватися на вакцинацію

На Вінниччині формують списки для щеплень залишковими дозами вакцини проти COVID-19. Про це повідомили на сайті Вінницької ОДА.

На вакцинацію залишковими дозами запрошуватимуть публічних та громадських діячів, які проживають у Вінницькій області, а саме:

1) учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях;

2) народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;

3) видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, старших 60 років.

З метою популяризації вакцинації обраним особам буде запропоновано публічні сесії вакцинації, а також публікації матеріалів у засобах масової інформації та соціальних мережах.

Зареєструватися на вакцинацію можна за посиланням:

https://docs.google.com/…/1GdlX…

Варто також зауважити, що раніше 15 країн призупинили використання вакцини AstraZeneca для щеплення своїх громадян через ризик утворення тромбів.  Однак нещодавно на брифінгу Європейським агентством з контролю медикаментів (EMA) було схвалено подальшу вакцинацію від коронавірусу препаратом AstraZeneca. Регулятор не виявив можливість збільшення ризику тромбозу від застосування вакцини, – про це сьогодні, 18 березня, повідомили на сайті Слово і Діло. 

Голова агентства Емер Кук підтвердила, що вакцина є ефективною і безпечною, а користь від неї істотно переважує можливі ризики.   У EMA заявили, що вакцина AstraZeneca не призводить до збільшення ризику проблем зі згортанням крові та утворення тромбів. Водночас в агентстві не виключили, що між випадками тромбозу і застосуванням вакцини є зв’язок і вивчення цієї ситуації продовжиться.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *