Жителів Хмільницького району попереджають про вибухи

Жителів Хмільницького району попереджають про вибухи

Жителів міста Вінниці та Калинівки, Вінницького та Хмільницького районів попередили про вибухи, які може бути чутно на цих територіях. Про це поінформували у Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту Вінницької ОВА. Громадян закликають взяти цю інформацію до уваги та зберігати спокій.

Попередження стосується також осіб, які пересуваються автомобільним транспортом за маршрутом ВІННИЦЯ-ЖИТОМИР-КИЇВ та у зворотному напрямку і осіб, які пересуваються залізничним транспортом: Південно-Західною залізницею на ділянці Козятин – Вінниця та Вінниця – Козятин.

  • 5 квітня (надалі ЩОП’ЯТНИЦІ) у проміжку часу між 12.00 та 13.00 на території спеціального полігону однієї з військових частин, БУДУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ВИБУХИ (знешкодження залишків вибухонебезпечних предметів, які внаслідок надзвичайної ситуації та ракетного удару не підлягають транспортуванню),йдеться у повідомленні.

Відлуння вибухів, які матимуть невелику потужність, може бути чутно у зазначених населених пунктах.

Почувши незначні вибухи у визначені дні та у зазначений проміжок часу, не варто турбуватися. Заходи по знешкодженню проводитимуться фахівцями інженерної та мінно-вибухової справи і будуть абсолютно безпечними для навколишніх населених пунктів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *