Жителі Війтівецької громади зможуть отримати адміністративні послуги за місцем проживання – все завдяки спеціальній валізці “Мобільний кейс”

Жителі Війтівецької громади зможуть отримати адміністративні послуги за місцем проживання – все завдяки спеціальній валізці “Мобільний кейс”

Надання послуг на пересувному робочому місці передбачається здійснювати шляхом виїзду адміністратора в межах території Війтівецької об’єднаної територіальної громади за місцем проживання / перебування громадянина (удома, в лікарні, закладі соціальної сфери, тощо).

Так, сьогодні, 19 листопада, координатор з цифрової трансформації регіонів Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) Сергій Гунько та регіональний координатор вказаної Програми у Вінницькій області Софія Сакалош відвідали Війтівецьку територіальну громаду та передали представникам Війтівецької сільської ради  технічне обладнання –  «Мобільний кейс».  Технічне обладнання дозволить надавати адміністративні послуги мешканцям громади на дому.  

Це стало можливим завдяки співпраці сільської ради та партнерів ТОВ «Хмільницьке» з проєктом міжнародно-технічної допомоги Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

Скористатись послугою зможуть:

  • представники вразливих категорій, зокрема це люди старші 80 років;
  • люди з інвалідністю 1 групи;
  • жителі громади, які не можуть самостійно пересуватись за станом здоров’я.

Представники Програми EGAP повідомили, що «Мобільні кейси» – це лише один з елементів більшого проєкту побудови цифрових громад, і що надалі в громаді будуть збільшуватись можливості участі громадян в управлінні  через онлайн сервіси.

За додатковою інформацією щодо отримання послуги  “Мобільний кейс” можна звернутись: с. Качанівка, вул. Миру, 14, тел.29-0-03, 39-6-83, Е-mail: zdanovka_cnap@ukr.net  

Довідкова інформація:

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP)  впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії. Війтівецька сільська рада та партнер ТОВ “Хмільницьке” є учасниками Програми із березня 2020 року.

Джерело: офіційний сайт  Війтівецької ОТГ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *