Жителі села Думенок перемогли в конкурсі грантів

Жителі села Думенок перемогли в конкурсі грантів

Власне, Антоніна Корешкова уже почала реалізовувати план свого проекту, і все робили за власні кошти. Проте на всю реалізацію планів потрібні немалі гроші, тому Антоніна Корешкова разом із сином взяли участь у конкурсі грантів Благодійного фонду “Повір у себе”. Вони вирішили створити невеличку майстерню, де працюватиме столярний токарний верстат. Тож за гроші з конкурсу буде профінансовано необхідне обладнання, що надасть суттєвої підтримки в розвитку сільського туризму.

На сьогоднішній день все більшою популярністю, насамперед у жителів великих міст, користується такий різновид відпочинку, як зелений туризм. Зелений туризм (інші його назви – сільський, аграрний, екологічний туризм) за визначенням – відпочинок у сільській місцевості. Хмільничани чудово знають, які неймовірні пейзажі в Думенках. Тож це село в майбутньому може стати прекрасним місцем для туристичного бізнесу та економічного зростання всієї громади.

Антоніна Корешкова розповіла нашому виданню про ідеї та плани.

  • Це конкурс бізнес-планів з категорії “Самозайнятість” з відкриттям в подальшому власної справи. Ми з сином і чоловіком займаємося розвитком сільського туризму і готуємо садибу для приймання гостей, – розпочала розмову Антоніна Корешкова.

За її словами, на території садиби буде одна із хат, облаштована під хату-музей. Також у планах на садибі популяризувати та продавати сувенірну продукцію з деревини, креативні світильники з гілок дерев, дитячі іграшки, побутові предмети тощо.

 

  • Це має зацікавити туриста та привернути його увагу до нашої садиби, яку ми ще створюємо. Для їх виготовлення ми вирішили створити маленьку майстерню і написали з сином бізнес-план на придбання столярного токарного верстата на суму 30 тис.гривень. Ми виграли конкурс і отримаємо фінансування у формі обладнання до Нового року, – розповіла пані Антоніна.
  • Дуже вдячна Віталію Дороху, Олені Черній і Тарасу Носальському з ГО “ПРАВО”. Віталій розповів про конкурс, а також вони змусили повірити в себе, у свої сили, вдячна їм за супровід та підтримку, за добрі та вчасні поради – додала жінка.

Також на садибі має бути 8 ліжкомісць з можливістю перебування там до 2-3 днів.

Звичайно ж, це не така велика сума, щоб можна було зробити все. Однак це дуже допоможе Корешковим у одному з напрямків проєкту з туризму, який планують розвивати також.

  • З цим верстатом ми зможемо виготовляти яйця дерев’яні для майстер-класів, іграшки для розпису на майстер-класах, садові меблі та багато всього цікавого, – радіє такій можливості пані Антоніна.

У садибі працьовита родина уже зробила гончарну піч. В планах – організовувати майстер-класи з ліплення із глини. За словами жінки, якби не війна, то вже б садиба функціонувала, а поки що надіються завершити всі роботи до середини літа. Адже туди дуже ще багато потрібно вкласти сил та ресурсів.

Спілкувалась Алла Корнієнко.

Фото надані Антоніною Корешковою.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *