Житель Хмільницького району відсудив у військової частини мільйон гривень

Житель Хмільницького району відсудив у військової частини мільйон гривень

Житель Калинівської громади Хмільницького району відсудив у військової частини мільйон гривень на відновлення пошкодженого будинку. Будинок став непридатним для проживання після вибухів на калинівському арсеналі, – йдеться у повідомленні пресслужби Вінницького апеляційного суду.

В суму мільйон гривень оцінили вартість будівельно-відновлювальних робіт будинку, зруйнованого вибухами на калинівському арсеналі 2017 року.

Як значиться в матеріалах справи, вибухами боєприпасів пошкодило будинок у Мізяківській Слобідці Калинівського району: вибило вікна, веранда відділилася від хати, сам будинок розколовся. Нині він – не придатний для проживання.

Представник відповідача наполягав на скасуванні рішення суду першої інстанції та ухваленні нового, яким у задоволенні позову відмовити.

У позові, з яким позивач звертався до суду першої інстанції, йшлося про стягнення з відповідача трохи більше мільйона 200 тисяч гривень. Районний суд задовольнив його частково. Таке рішення і підтвердив Вінницький апеляційний суд.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *