Зенітники з Вінниччини модернізували й використовують гармати часів Другої світової війни

Зенітники з Вінниччини модернізували й використовують гармати часів Другої світової війни

Зенітники окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, що дислокується на Вінниччині, розповіли, як активно використовують зенітні гармати С-60 для боротьби з загарбниками, – повідомляє NEWS Хмільника.

Про це поінформували у  АрміяINFORM.

Зенітники розповіли, що після сигналу вони терміново виїжджають на вогневі позиції, максимально швидко працюють: маскуються, знаходять цілі, за допомогою планшету знаходять орієнтири і так само швидко залишають позиції. Адже інколи час іде на секунди, щоб вчасно залишити позиції.

На перший погляд, застаріла гармата часів Другої світової отримала «друге життя» та перетворилась на ефективну зброю для боротьби з окупантами. Наші воїни модернізували цю установку та встановили на шасі вантажівки КамАЗ.

Військові розповіли, що КамАЗ – трофейний, якого вдалося добути в перші два місяці від початку повномасштабного вторгнення.

Після довгих тренувань та спостережень нашим бійцям стало зрозуміло, що найбільшу свою ефективність зенітка С-60 демонструє під час знищення, навіть на значній дальності, саме живої сили та легкоброньованої техніки ворога. Воїни стверджують, що для роботи по повітряних цілях установка, так би мовити, морально застаріла.

  • Ще багато роботи, але ми рухаємось у правильному напрямку. Втома відходить на другий план, бо виборюємо щасливе майбутнє нашої держави, – підсумовують бійці.

Фото – АрміяINFORM. 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *