Вже збудовано новий елеватор у Хмільнику | Свіжі новини Хмільника сьогодні

Вже збудовано новий елеватор у Хмільнику

Вже збудовано новий елеватор у Хмільнику

Новий комплекс з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у Хмільнику готується до введення в експлуатацію

Усі будівельно-монтажні роботи в Хмільнику завершено. Добігають кінця пусконалагоджувальні роботи та випробування обладнання.

На сьогодні підрядними організаціями завершено монтаж металоконструкцій норійної вежі, останніх чотирьох (із восьми) зерносховищ на 500 т кожна, повітряних галерей, автомобілерозвантажувача з завальними ямами, а також бункерів завантаження на залізничний транспорт з операторною. Змонтовано й автомобільні ваги від фірми «Булат», постійного партнера компанії, та навіс над ними.

Збудовано бункери аспіраційних відходів, а також завершено монтаж транспортного зерноперевантажувального обладнання від ТОВ «Завод Елеваторного Обладнання» (м. Одеса), трубопроводу стислого повітря.

Закінчили спеціалісти ТОВ «Енергобудмонтаж» прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж електропостачання, проведено й освітлення на території майбутнього комплексу.

Наразі добігають кінця пусконалагоджувальні роботи та випробування обладнання. Завершується фарбування труб самопливів та металоконструкцій норійної вежі, а також благоустрій території, зокрема її озеленення.

Нагадаємо, що сьогодні в Хмільнику триває будівництво уже третього паливозаправного пункту для власного користування ємністю 375 куб. м. Перші два аналогічних підприємства наразі успішно працюють на території філій «Кременчуцька» (Полтавська обл.) та «Сватівська» (Луганська обл.), що дало змогу компанії вдвічі скоротити строки доставки нафтопродуктів у відповідні регіони.

Текст та фото – пресцентр компанії “НІБУЛОН

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *