Завтра знову запрацюють два продовольчі ринки Хмільника – вирішили у міській раді

Завтра знову запрацюють два продовольчі ринки Хмільника – вирішили у міській раді

Сьогодні міський голова Сергій Редчик провів засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія заслухала інформацію начальника ГУ Держпродспоживслужби  у Вінницькій області  Василя Грушка про обстеження агропродовольчих ринків різних форм власності щодо  дотримання ними вимог  профілактичних заходів із протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. №14.

Комісія ВИРІШИЛА:

– Доручити Хмільницькому районному управлінню  ГУ Держпродспоживслужби  у Вінницькій області  до кінця дня 29 квітня поточного року провести обстеження агропродовольчих ринків різних форм власності щодо дотримання вимог профілактичних заходів із протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та усунення виявлених раніше порушень, про що скласти відповідні акти та видати наказ.

–  Відновити з 30 квітня поточного року роботу агропродовольчих ринків та роздрібну торгівлю продовольчими товарами з лотків на ринках на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади відповідно до  Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. №14, актів та наказу Хмільницького районного управління  ГУ Держпродспоживслужби  у Вінницькій області, а саме:

 –  Колгоспного ринку Хмільницької райспоживспілки

 –  ТОВ «ППТК ПОДОЛПРОМТОРГ»

Комісія залишила без змін обмеження діяльності ФОП Кучмар І.В. (територія поряд з ринком, яка надається ФОП Кучмар І.В., суб’єктам підприємницької діяльності для здійснення торгівлі, надання послуг) в частині  надання в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, надання інших індивідуальних послуг.

Комісія рекомендувала директору Колгоспного ринку Хмільницької райспоживспілки, суб’єктам підприємницької діяльності, що мають спільні межі з територією Колгоспного ринку, підготувати пропозиції та подати їх на розгляд виконавчого комітету Хмільницької міської ради щодо облаштування входів  до розташованих об’єктів на території ринку та входу на території ринку.

Контроль за виконанням рішення здійснюватиме Хмільницьке районне управління  ГУ Держпродспоживслужби  у Вінницькій області спільно з Хмільницьким  ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *