Завтра в усій Україні будуть обмеження постачання електроенергії

Завтра в усій Україні будуть обмеження постачання електроенергії

В Укренерго зазначили, що з 10 жовтня українська енергосистема зазнала атак ворога більших, ніж за 8 місяців війни. Відтоді й українців закликали максимально економити електроенергію.  Однак  після повторних ракетних атак країни-терористки енергетики просять про розуміння та підтримку з боку громадян, – повідомляє NEWS Хмільника. 

Так, з 20 жовтня по всій Україні можуть бути застосовані заходи обмеження споживання з 7:00 ранку до 22:00 вечора, про що поінформували в  Укренерго.

Тим часом громадян закликають подбати про заряджені телефони, пауербанки, запас води, теплий одяг, ліхтарики і батарейки до них. 

Де саме і коли буде застосовано обмеження, українці можуть побачити на сайтах  операторів розподільчих мереж (обленерго). Також в Укренерго наголосили, що відключення будуть почергові – тривалість черги також визначає обленерго, але триватимуть вони не більше 4-х годин.

  • Після атаки 10 жовтня ми відновили енергопостачання за 2 дні. З 13 жовтня диспетчерський центр “Укренерго” не застосовував графіків примусових обмежень, – пояснюють в компанії.
  • Причина обмежень – дефіцит потужності в системі. Не виключаємо, що з настанням холодів ми проситимемо про вашу допомогу частіше.

Також відзавтра у містах буде обмежене використання вуличного освітлення.

Також в Укренерго закликали повідомити про це всіх, хто не користується соцмережами, щоб вони теж були готові.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *