Завтра в Хмільнику лунатимуть сирени: хмільничан і гостей міста просять зберігати спокій

Завтра в Хмільнику лунатимуть сирени: хмільничан і гостей міста просять зберігати спокій

Завтра, 24 листопада, в Хмільнику проведуть річну комплексну перевірку територіальної автоматизованої системи центрального оповіщення з практичним запуском сирен і подачею сигналу «УВАГА ВСІМ». Перевірка триватиме з 13.55 до 15.00.

Хмільничан закликають не панікувати і займатися своїми справами, адже це звичайна планова перевірка, – зазначають на офіційному вебсайті Хмільницької міської ради.

У місті Хмільнику налічується 8 систем оповіщення – електросирен. Система централізованого оповіщення призначена для інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

Запам’ятайте! Сирени і переривчасті гудки інших сигнальних засобів означають сигнал “УВАГА ВСІМ!”.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть гучномовець, радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення. На кожний випадок надзвичайних ситуацій розроблені спеціальні повідомлення, які потім, з урахуванням конкретних подій, корегуються.

Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів (сирени, гудки і т.д.).

Прослухавши повідомлення, кожний повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.

Повідомлення включає: місце і час виникнення надзвичайної ситуації; розміри та масштаби надзвичайної ситуації; час початку та тривалість дії факторів ураження; інформацію про територію (район, масив, вулиця, будинки і т.д.), яка потрапляє в осередки (зони) ураження; порядок дій при надзвичайних ситуаціях.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *