Завтра у всіх регіонах України продовжать вимикати світло: зарядіть гаджети і павербанки

Завтра у всіх регіонах України продовжать вимикати світло: зарядіть гаджети і павербанки

В компанії “Укренерго” громадян попередили про те, що 22 листопада з 00:00 до 24:00 у всіх регіонах України будуть застосовані планові відключення. В компанії наголосили, що продовжують робити все можливе для відновлення сталого енергоживлення у  домівки. Також в компанії уточнили, що “Укренерго” не відключає конкретні будинки, вулиці чи міста, а надає обленерго лише обсяги (мегавати), на які треба зменшити споживання.

  • Українська енергосистема все ще повністю не оговталася від 6 хвиль ракетних ударів і не може працювати на повну потужність, – йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, графіки відключень складають та застосовують обленерго, перелік яких можна знайти за посиланням http://bit.ly/3tGVpah .

На офіційному сайті АТ«ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» інформацію про планові відключеня можна знайти за посиланням:

💡планові відключення

  • У сучасному світі ніколи раніше не було нападу такого масштабу на енергосистему, і тому ми повинні знаходити рішення. Нам нема з ким більше радитися, тому що просто ніхто раніше нічого навіть близько не робив. Ми дуже добре підготовлені та використовуємо нестандартні рішення для відновлення після ракетних атак, – розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *