Завтра у двох селах та ряду вулиць Хмільника не буде газу

Завтра у двох селах та ряду вулиць Хмільника не буде газу

На декілька днів у селах Хмільницької громади та на деяких вулицях нашого міста буде тимчасово припинено подачу газу. Це зумовлено  плановими ремонтними роботами на газорозподільних мережах та реконструкцією шафових газорегуляторних пунктів (ШРП) вул.Курортна м.Хмільника.

За інформацією Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз», з 8-ї години 10 травня  до 17-ї години 12 травня 2023 року буде тимчасово зупинено подачу газу таким споживачам:

  • села Голодьки та Стара Гута;
  • у м.Хмільнику по вулицях: Курортна, Нагірна, Вишневецького, Поліна, Глушкова, Квітнева, Гонти, Остапа Вишні, Данила Нечая, Паркова.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Газопостачання буде відновлене після виконання всіх аварійно-відновлювальних робіт.

Мешканців будинків та квартир просять перекрити крани на вводах та перед газовими приладами. Також потрібно забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

Відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах!!!

  • Згідно з Правилами безпеки систем газопостачання кожен споживач має забезпечити щорічно технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, а також димових і вентиляційних каналів. Відсутність технічного обслуговування може бути підставою припинення розподілу газу на об’єкт. Це безпека ваша і вашої оселі, – зазначають у компанії.

Необхідно підготувати для перевірки:

  • акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та документи на підтвердження проведення технічного обслуговування газових мереж вашого будинку (квартири);
  • акт перевірки димових та вентиляційних каналів.

Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін можна скласти з АТ «Вінницягаз». Компанія також надає послуги з технічного обслуговування мереж на договірних засадах.

У компанії нагадали, що усі працівники АТ «Вінницягаз» мають при собі службові посвідчення.

Хмільницьке відділення АТ “Вінницягаз” просить вибачення за тимчасові незручності й дякує за розуміння!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *