Завтра пишемо Радіодиктант національної єдності

Завтра пишемо Радіодиктант національної єдності

У День української писемності та мови українці писатимуть щорічний диктант. Нагадаємо, що раніше його писали 9 листопада, однак цього року свято перенесли на 27 жовтня. 

Всеукраїнський радіодиктант був започаткований у 2000 році командою Українського Радіо і з того часу став найбільшим україномовним флешмобом. Головна мета події — не перевірити грамотність учасників, а об’єднати українців і знавців української мови по всьому світу.

Цьогорічний текст називатиметься «Дороги України», його авторкою стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читатиме його актор, театральний режисер та виконавець ролі у фільмі «Довбуш» — Олексій Гнатковський.

Він звучатиме 27 жовтня об 11:00 в ефірі «Українського радіо»,  Радіо Культура   та телеканалу  Суспільне Культура.   Трансляції також будуть доступні на ютуб-каналі «Українського радіо» і на фейсбук-сторінках Суспільного.

Текст радіодиктанту національної єдності оприлюднять у понеділок, 30 жовтня, об 11:00 — на сайті Українського радіо та Суспільного Культура.

Диктанти на перевірку можна надіслати поштою – паперові листи приймаються на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше, ніж 29 жовтня!

Також можете сфотографувати або відсканувати текст (у форматі jpg, png, jpeg, tiff, pdf) і надішліть його на  rd@suspilne.media. Листи приймаються до 11.00 30 жовтня.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *