Завтра “на щиті” привезуть загиблого на фронті захисника Віктора Мазура

Завтра “на щиті” привезуть загиблого на фронті захисника Віктора Мазура

Сумні звістки з фронту розривають серця українців. У кожному куточку України плачуть за полеглими бійцями, які боронять нашу Батьківщину від росіян заради кращого майбутнього. Знову сумна звістка сколихнула Хмільниччину – на війні загинув житель села Семки Війтівецької сільської територіальної громади Віктор Мазур.

Мазур Віктор Леонідович загинув 3 лютого, виконуючи свій військовий обов’язок. Він був санітаром–радіотелефоністом медичного пункту 1 стрілецького батальйону військової частини А 7015.

  • Трагічна подія сталася у Харківській області, Ізюмському районі с. Дмитрівка, – повідомили на сайті Війтівецької громади.

Тіло загиблого воїна мали доставити сьогодні, однак, як повідомили у Війтівецькій громаді, через об’єктивні причини тіло загиблого земляка, воїна Мазура Віктора Леонідовича планується доставити у громаду завтра 19.02.2023 р.

  • Просимо з розумінням поставитись до вказаної інформації, яка може змінюватись відповідно до ситуації. Тож про дату та час поховання будемо інформувати додатково, – зазначили у повідомленні.

За попередньою інформацією, поминальна панахида за загиблим буде звершена  за адресою: вул. Лесі Українки, 32.

Колектив редакції NEWS Хмільника висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника.

Вічна і світла пам’ять, тим, хто захищає наше майбутнє найдорожчою ціною – своїм життям.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *