Завтра Хмільниччина попрощається із загиблим воїном Сергієм Осаволюком

Завтра Хмільниччина попрощається із загиблим воїном Сергієм Осаволюком

Йому назавжди залишиться 28 років. Відважний земляк, житель села Малий Митник Осаволюк Сергій Олександрович, своє життя поклав на вівтар Батьківщини. Честь і слава захисникові України! Вічна і світла пам’ять герою.

Як ми уже повідомляли раніше, Осаволюк Сергій Олександрович загинув 5 грудня. Під час виконання завдань поблизу Водяного Донецької області він отримав поранення, несумісні з життям.

  • Маючи за плечима службу у французькому інтернаціональному легіоні, Сергій не зміг залишитись осторонь боротьби із загарбниками рідної землі. У перші тижні війни він добровільно став на захист держави та протягом 9 місяців боронив країну на південному напрямку, брав участь у звільненні Херсонщини та Донеччини, – розповіла староста Великомитницького старостинського округу Тетяна Шкатюк.

Завтра, 17 грудня, відбудеться похорон полеглого земляка.

  • Чин поховання воїна Сергія відбудеться в селі Малий Митник, об 11.00 в місцевому храмі св. муч. Івана. Вшануймо молитвою того, хто віддав своє життя за всіх нас, – повідомив у себе  на сторінці Facebook протоієрей Іван Пукас.

В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з ними схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *