Завдяки ощадливому споживанню електроенергії українцями, в усіх областях енергопостачання стабілізували

Завдяки ощадливому споживанню електроенергії українцями, в усіх областях енергопостачання стабілізували

Наразі в “Укренерго” не планують застосовувати графіки аварійного відключення електроенергії, а жителям центральних областей подякували за вечірнє ощадливе споживання електроенергії, – повідомляє NEWS Хмільника. 

Про це, зокрема, написав  голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький на своїй сторінці у Фейсбук.

  • Вчора ввечері у Києві, області і всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження, з 19.55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави. Протягом сьогоднішнього дня ні вранці, ні ввечері введення графіків аварійних відключень поки що не планується, – заявив Кудрицький.

За його словами, це стало можливим, “по-перше, завдяки тому, що фахівці «Укренерго» та обленерго стабілізували енергопостачання у всіх областях України. А, по-друге, тому, що українські громадяни, зокрема і мешканці центру України, ввечері ощадливо споживали електроенергію”.

Подальша подача електроенергії у домівки громадян залежатиме від того, чи не буде нових обстрілів, до чого українці все ж таки повинні бути готовими.

  • Я хочу подякувати енергетикам, які цілодобово працювали, щоб українські споживачі якнайменше потерпали від примусових відключень електроенергії. А також споживачам, які відгукнулися на заклик і розсудливо підходили до електроспоживання у пікові години. Разом з вами ми швидко отримали потрібний результат.

Разом з тим Володимир Кудрицький попросив усіх громадян і надалі дотримуватися рекомендацій зменшення споживання в періоди пікового навантаження в енергосистемі:

  • вранці – з 8.00 до 11.00;
  • ввечері – з 17.00 до 23.00.

Зокрема, він наголосив, що не обов’язково сидіти в суцільній темряві. Але варто обмежити кількості електроприладів, які використовуються одночасно у вечірній час. Це стосується прання, прасування, електроопалення, використання пилососів та інших електроприладів.

  • Ракетні атаки підштовхують нас до того, щоб виробити звичку до відповідального споживання електроенергії та газу. Тому ми, як і раніше, рекомендуємо, за можливості, перенести користування потужними електроприладами на нічні години, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий. Це допоможе нам стабілізувати енергосистему і безпечно пройти опалювальний сезон цієї зими, – звернувся до українців голова правління компанії Володимир Кудрицький.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *