Застереження для тих, хто поливає городи водою з водопровідних мереж

Застереження для тих, хто поливає городи водою з водопровідних мереж

Працівники комунального підприємства “Хмільникводоканал” звернулися до власників земельних ділянок міста з проханням не поливати городи водою із міського водогону, і пояснили чому, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Прохання не використовувати для поливу земельних ділянок воду з водопровідних мереж, оскільки це спричиняє до зниження тиску у водопровідній мережі, особливо в ранковий та вечірній часи, від чого страждають не тільки мешканці приватного сектору, а і багатоповерхівок, – зазначається у повідомленні.

Також у Хмільникводоканалі розповіли, що всіх, хто буде використовувати комунальну мережу для поливу городів, виявлятимуть ініціативна група та інспекція підприємства.

  • Мешканців приватних будинків просимо не поливати городи питною водою, а у разі виявлення за це стягуватимуть додаткову плату. Більше того, полив призводить до перевантаження мереж та обладнання, – пояснили у Хмільникводоканалі.

У Хмільнику створюється ініціативна група із активних жителів міста, працівників комунального підприємства та представників виконавчого комітету міської ради для того, аби виявляти господарів, хто поливає городи водою з мереж водопостачання.

Згідно законодавства, використання води з комунальної водопровідної мережі для поливу городів визнаватимуть як безоблікове використання води, а при виявленні таких фактів до громадян застосовуватимуть відповідні санкції.

Комунальне підприємство «Хмільникводоканал» зазначає, що для врегулювання балансу між кількістю поданої води та кількістю спожитої населенням, буде додатково нараховуватися плата абонентам (власникам земельних ділянок) , в яких відсутній прилад обліку.

Також на підприємстві наголосили, що, коли власники земельних ділянок поливають городи, у жителів багатоверхівок може бути відсутня вода у вечірній час. А для підприємства літо – це сезон частих поривів централізованого водогону через постійне регулювання тиску, аби забезпечити регулярним водопостачанням усіх абонентів. Це дуже впливає на витрати підприємства, в тому числі і на споживання електроенергії для піднімання та постачання води.

Тому працівники Хмільникводоканалу радять хмільничанам встановити прилади обліку. Адже ті, у кого встановлено лічильники, більш ощадливо споживають воду, для власних потреб вони витрачають щонайменше на 15-20%  менше.

За інформацією адміністрації підприємства.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *