Заради порядку та безпеки хмільничани не повинні самовільно збирати гуманітарну допомогу

Заради порядку та безпеки хмільничани не повинні самовільно збирати гуманітарну допомогу

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України люди згуртувалися в боротьбі проти ворога. Неможливо словами передати вдячність за їх самопожертву та доброту, адже  прагнемо одного – перемоги! Разом з тим у соцмережах дуже часто з’являється інформація про збір коштів, продуктів харчування різними людьми (не маються на увазі уже звичні для хмільничан та погоджені з владою локації збору допомоги).

У Хмільницькій міській раді звернулися до членів громадських організацій, волонтерів, всіх людей, хто зараз допомагає чим може – з проханням не збирати допомогу самовільно!

  • Наголошуємо: за побутом воєнного часу все має акумулювати влада на місцях. Міська рада в курсі, хто, що і чого найбільше потребує! Для законного порядку, безпеки, злагодженості та дієвості просимо САМОЧИННО НІЧОГО НЕ ВИРІШУВАТИ, все УЗГОДЖУВАТИ, ПОВІДОМЛЯТИ ВЛАДУ, – йдеться у повідомленні.У Хмільницькій громаді діють ПУНКТИ ДОПОМОГИ за такими напрямками:

    гуманітарна група (одяг, взуття, білизна, речі побуту) – контактна особа – Наталія Вепрінцева 04338 2-30-30 (з 8.30 – 17.30).

    – продовольча група (продукти і засоби довготривалого зберігання, медикаменти) Юрій Підвальнюк тел. 098 600 90 14.

    продуктова група (продукти харчування для обідів військовим, теробороні, вимушеним переселенцям) – Андрій Сташко, тел. 097 869 98 80.

    Хмільницька влада закликає звертатися з усіма питаннями до вищеперерахованих людей, відповідальних за напрямками.

До речі, нагадуємо, якщо хмільничани мають бажання допомогти місцевому батальйону тероборони, кошти можна перерахувати за цим рахунком:

Код ЕДРПОУ 34422134 Виконавчий комітет Хмільницької міської ради

р/р UA798201720314241002301035016

ДКСУ м. Київ МФО 820172

Призначення платежу: Благодійна допомога на територіальну оборону громади.

За інформацією Хмільницької міської ради.

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *