Заради майбутнього: випускники з Хмільника задонатили на важливий збір та закликають своїх ровесників долучитись

Заради майбутнього: випускники з Хмільника задонатили на важливий збір та закликають своїх ровесників долучитись
  • Наталя, чи є зараз оголошений збір на потреби військовослужбовців? Наш випускний клас вирішив перерахувати певну суму на потреби ЗСУ, – з такого повідомлення розпочалась ця добра історія.

Випускники 11-Б ліцею №4 міста Хмільника на чолі з їхньою улюбленою вчителькою та класною керівницею Юлією Ратушною та батьки підлітків вирішили зробити добру справу та перерахувати понад 2 тисячі гривень на потреби нашим воїнам. Питанням пошуку необхідного збору та надійного волонтера зайнялась мама одного з випускників – Тетяна Кухар.

  • Наші діти наприкінці червня мали змогу завдяки нашим воїнам відсвяткувати дуже важливу подію у їхньому житті, відчути ті щасливі моменти і назавжди зберегти їх у пам’яті. Спільний донат від класу – подяка нашим мужнім захисникам.

Збір знайшовся дуже швидко – саме у той день волонтерка ГО «Соціальна Перспектива» Тетяна Сініцька оголосила, що потрібно зібрати кошти на два генератора для 10 ОГШБ для наших земляків, які воюють на Бахмутському напрямку. Тетяна Сініцька з перших днів повномасштабного вторгнення прийняла рішення, що не зможе просто сидіти вдома чи ходити на роботу, а хоче бути корисною своїй країні. На її рахунку більше 20 «закритих» збори для наших мужніх захисників.

  • Неймовірно щаслива, коли люди самі проявляють ініціативу, як-от в даному випадку цей клас. Наша кінцева мета у цьому зборі – 55 тисяч. Аби закупити два генератори потужністю 4 КВт, – розповіла Тетяна.

Наостанок випускники вирішили звернутись до своїх ровесників з проханням-закликом:

  • Ще декілька місяців – і всіх життя заведе по різних життєвих стежках, ви не будете бачитись щодня, перестанете бути одним цілим як були 11 років, проте ви все життя будете в пам’яті одне в одного. Чому б зараз у скарбничку гарних спогадів та гарних вчинків класу не додати ще один? Поговоріть з батьками, зберіться разом (хто скільки може здати коштів), обговоріть питання та перерахуйте цю суму на необхідний збір для наших воїнів. Адже саме завдяки ним ми і надалі живемо, навчаємось, сміємось, прокидаємось щоранку…

Друзі, як вам така ідея від наших хмільницьких випускників? Як на мене – чудова!
Якщо у когось виникне бажання долучитись до збору та ініціативи – я тут одразу залишу, куди можна підкинути грошенят.
5375 4112 0498 3287

Авторка – Наталя Міщук.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *