“Запитавши лікарів, скільки маємо часу, відповідь була страшною…”: хмільничанин потребує термінової допомоги

“Запитавши лікарів, скільки маємо часу, відповідь була страшною…”: хмільничанин потребує термінової допомоги

В хмільницьку родину Пастухів раптово увірвалася біда. Раптова звістка про термінову операцію з заміни клапанів серця для чудового чоловіка, батька та турботливого дідуся Миколи Васильовича вразила всю родину, як грім серед ясного неба. Мало того, що лікування дороговартісне, але вартість операції занадто велика для цієї родини. 300 тисяч гривень – це ціна  здоров’я та життя 50-річного хмільничанина.

  • Мій чоловік  має інвалідність 3 групи (робоча).  Коли проходив МСЕК у Вінниці, його запитали,  чи має якісь скарги – а він до них: “Важко дихати при навантаженнях і  ходьбі”.  Оглянувши його, лікарям не сподобався шум в серці та кардіограма, тоді його відправили на УЗД серця, там і виявили недоліки, – розповіла дружина Тетяна Пастух.
  • Ми негайно по направленню звернулися в лікарню Пирогова, там підтвердили та ще й додали діагнози після додаткових обстежень. Призначивши лікування, сказали не гаючи ні хвилини їхати в інститут Амосова…  Спитавши в лікаря, скільки в нас є часу, відповідь була страшна: “В вашому випадку у вас його майже немає”.  Слава Богу, на той час чоловік вийшов з кабінету., – продовжила Тетяна Павлівна.
  • Приїхавши додому, я зателефонувала в інститут, його  записали та поставили на чергу на 15 березня.  Може бути й таке, що з’явиться вільна дата раніше, то нам зателефонують.

 

В сім’ї уже попродали все, що можна було, але всієї суми все одно бракує. Крім того, постійне лікування молодшої 14-річної донечки, яка має генетичне захворювання і потребує немалих коштів, фінансово виснажили дружну родину Пастухів.

  • До виявлення захворювання чоловік працював охоронцем в АПНВП “Візит”, а нині він вдома лікується за призначенням лікарів, готується до операції. Нас застерегли, щоб він якомога  менше контактував з людьми. Він дуже хоче одужати, адже мріє навчити    свого дорогого онука всьому тому, що вміє сам. Маємо надію на Бога і всіх небайдужих людей. Віримо всією родиною, що вдасться впоратися з усіма труднощами і операція мине успішно, і чоловік піде на поправку, адже він у нас найкращий та єдиний. Щиро дякую всім, хто уже зараз відгукнувся на нашу біду, вдячна всім працівникам фірми “Візит”, всім рідним та близьким, – розповіла Тетяна Павлівна.

Шановні хмільничани! Допоможіть Миколі Пастуху одужати –  зібрати необхідну суму на операцію, на його порятунок. Кожна гривня може продовжити дорогоцінне життя нашому землякові!

Кошти можна перераховувати на номера карток ПриватБанк:

номер картки дружини Пастух Тетяни Павлівни  5168 7554 57 10 4822

номер картки старшої доньки Наталії Дідович  – 5168 7554 3546 0106

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *