Замість весільного костюма – воєнна форма: у Хмільнику народилася нова сім’я

Замість весільного костюма – воєнна форма: у Хмільнику народилася нова сім’я

Воєнна форма замість весільного костюма стали звичним явищем на весіллі. Проте це аж ніяк не позначається на коханні українців. І от днями у нашому місті знову народилася нова любляча сім’я. Олександр і Руслана офіційно скріпили свої почуття у Хмільницькому відділі ДРАЦС.

Олександр служить у Збройних силах України, і на весілля  його відпустили всього на декілька діб. Знаючи, що у молодих немає часу на приготування до весілля, друзі закоханих самі влаштували для них незабутнє свято.

  • Ми святкувати не збиралися взагалі, оскільки не було ні часу, ні настрою, тому на святі були присутні лише сестра Віта і друзі: Віта та Віталік, Ольга та Анатолій, – розповіла Руслана.

Руслана з Олександром знайомі ще зі школи. В старших класах вони зустрічалися, а після закінчення навчання їхні шляхи розійшлися. Лише через 14 років вони зустрілися знову.

  • Жили ми разом 3 роки, і коли Олександра мобілізували до ЗСУ, через місяць розлуки ми вирішили одружитися, – розповіла Руслана.

Колектив редакції інтернет-видання NEWS Хмільника щиро вітає Руслану й Олександра з одруженням.  Нехай ваш союз буде міцним, а будинок завжди буде наповнений теплотою, затишком і любов’ю. Будьте завжди здорові і дуже щасливі!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *