Замість подякувати за допомогу перехожим, хмільничанин бігав за ними та погрожував. Чим закінчилась історія про хуліганство нашого земляка?

Замість подякувати за допомогу перехожим, хмільничанин бігав за ними та погрожував. Чим закінчилась історія про хуліганство нашого земляка?

Прес-служба Хмільницького міськрайонного суду розповіла судову історію, яка трапилась у нашому місті.

Нещодавно Хмільницький міськрайонний суд притягнув до адміністративної відповідальності 49-річного хмільничанина за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян).

Судова історія: подружня літня пара їхала власним автомобілем по справах, коли раптом з другорядної дороги, прямо в бік машини на них їхав велосипедист. Зіткнення не відбулося, проте велосипедист впав. Водій вирішив допомогти велосипедисту, але останній, схоже, абсолютно не зрозумів свою вину та почав кричати та погрожувати водію автомобіля.

Оскільки подія відбулась у людному місці, то знайшлося одразу кілька свідків, які бачили, що водій автомобіля не винен у падінні велосипедиста. Поки свідки стали викликати поліцію, у них на очах чоловік (з протоколу допиту свідків) став бігати за літнім чоловіком та ще одним перехожим, що хотів допомогти йому піднятись, з «предметом, схожим на ніж», нецензурно лаявся, став вимагати гроші.

Коли працівники поліції приїхали на місце події, то окрім пояснень учасників конфлікту та свідків, зафіксували, що правопорушник мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Однак від проходження медичного огляду чоловік відмовився. Цікавим є той факт, що працівникам поліції назвався вигаданим іменем та прізвищем і лише потім стало відомо його справжні дані.

Розгляд справи переносився кілька разів, адже сам правопорушник (поки суд не зобов’язав поліцію примусово привести чоловіка) на засідання не з’являвся, хоча і був належно повідомлений про дату і час розгляду.

  • Був нетверезим, але ножа при собі не мав! – так пояснив свої дії правопорушник. Вину свою чоловік не визнав, однак всі свідки та докази свідчили про протилежне.

За дрібне хуліганство, нецензурну лайку в громадському місці, образливе чіпляння до громадян суд зобов’язав чоловіка відпрацювати 40 годин громадських робіт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *