Захворюваність на коронавірус на Хмільниччині зростає: за дві доби виявили 19 випадків

Захворюваність на коронавірус на Хмільниччині зростає: за дві доби виявили 19 випадків

За інформацією Хмільницької райдержадміністрації, станом на сьогодні, 22 вересня, на Хмільниччині виявлено 9 нових випадків захворювання на COVID-19. Вчора, 21 вересня,  зафіксовано 10 нових випадків.

143 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 194, з них  143 – одужали,  23 – на самоізоляції за місцем проживання, 4 – померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 22 особи, 2 особи –  у Вінницькій центральній районній лікарні.

Виявлені випадки здійснюються виключно після отримання результатів від ДП “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.

Щоб уникнути можливого зараження на коронавірус, потрібно дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *