Захворюваність на COVID-19 на Хмільниччині зростає: зафіксовано 6 летальних випадків

Захворюваність на COVID-19 на Хмільниччині зростає: зафіксовано 6 летальних випадків

У відокремленому структурному підрозділі Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомили, що упродовж минулого тижня (з 18 – по 24 жовтня) у Хмільницькому районі зареєстровано 131 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Серед захворілих 10 дітей, 10 медичних працівників та 4 працівники закладів освіти. Крім того, було зафіксовано 6 летальних випадків.

Більшість хворих – це люди активного працездатного віку від 25 до 65 років.

Станом на сьогоднішній ранок, 25 жовтня, із пневмоніями та ГРВІ на лікуванні КНП «Хмільницька ЦЛ» знаходиться 11 осіб.

Як повідомили у відділі лабораторних досліджень, кількість хворих стрімко зростає. Так, із 1 жовтня цього року по району зареєстровано 300 випадків, із яких 87 – за останні 3 дні. Також збільшується захворюваність і серед дітей. За жовтень захворіло 20 дітей, серед яких двоє немовлят – 2-х та 6 місяців.

На жаль, зростає кількість летальних випадків. За жовтень від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померло 17 людей, серед яких – 3 особи віком 50 -53 роки.

Серед тих, хто занедужав, – 97% нещеплених від COVID–19, із 300 хворих – лише 9 осіб вакциновані. Вони лікуються амбулаторно. Хвороба в них протікає в легкій формі.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *