Загиблих Героїв-Захисників України вшанували сьогодні у Хмільницькому районі. А ще у нас відбулось виїзне засідання Координаційної ради ветеранів АТО при облдержадміністрації

Загиблих Героїв-Захисників України вшанували сьогодні у Хмільницькому районі. А ще у нас відбулось виїзне засідання Координаційної ради ветеранів АТО при облдержадміністрації

Сьогодні, 28 серпня, в рамках заходів до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,  голова Хмільницької райдержадміністрації Максим Мазурик, керівник апарату Хмільницької райдержадміністрації Наталія Ткачук, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, представник Спілки учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району Надія Сівоха відвідали могили загиблих у зоні АТО/ООС земляків Михайла Рачка, Віктора Сівохи, Сергія Шандри та Андрія Сторожука, поклали квіти та вшанували пам’ять молодих бійців.

Цього дня в селі Торчин на фасаді місцевої школи було урочисто відкрито Меморіальну дошку на знак пошани та збереження пам’яті про полеглого Андрія Сторожука, який там навчався.

Світла пам’ять загиблим захисникам України!

Вічна слава Героям!

А ще сьогодні у  залі засідань Хмільницької міської ради відбулося виїзне засідання Координаційної ради ветеранів АТО при обласній державній адміністрації. У роботі засідання взяли участь  заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Юрій Шевченко, заступник керівника виконавчого апарату Валерій Нечипорук, Хмільницький міський голова Сергій Редчик.

На Координаційній раді було заслухано звіт голови Спілки учасників АТО в м.Хмільник та Хмільницькому районі Валентина Ковальського про проведену роботу та розглянуто питання співпраці між органами влади та громадською організацією.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *