Загиблому захиснику з Томашполя просять присвоїти звання Героя України

Загиблому захиснику з Томашполя просять присвоїти звання Героя України

На сайті електронних петицій оприлюднена петиція з прохання про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) хороброму захиснику України – старшому солдату Коломійцю Олександру Володимировичу, 06.09.1987 р.н., із села Томашпіль, який загинув в бою під час штурмових дій поблизу н.п. Вербове Пологівського району Запорізької області 29 жовтня 2023 року.

Фото із соцмережі Facebook

Петицію ініціювала мати полеглого воїна – Коломієць Євгенія Йосипівна. Текст петиції склали побратими нашого земляка.  З часу появи петиції на сайті підтримали її 3079 голосів, з 25 тисяч необхідних. До завершення голосування залишилося 83 дні. Щоб підтримати петицію свої голосом, перейдіть за цим посиланням

  • З перших днів початку повномасштабної війни з росією, старший солдат Коломієць Олександр Володимирович добровільно вступив до лав Національної гвардії України. Одразу ж зарекомендував себе з позитивного боку як здібний, дисциплінований, старанний, наполегливий військовослужбовець. До доручень ставився з відповідальністю, виконував їх якісно, добросовісно, своєчасно. Постійно працював над підвищенням професійного рівня. Мав добре розвинені комунікативні та організаторські здібності, цілеспрямованість і працелюбність, оптимізм і стійкість у життєво-службових умовах. Постійно був за колектив, під час виконання бойових завдань завжди показував себе з найкращої сторони, мужньо та хоробро виконував всі поставлені задачі. Без вагань погоджувався на бойові виходи, навіть не зважаючи на те, що це були найнебезпечніші напрямки. Ще при виконанні першого бойового завдання показав себе як гідний воїн України за якого не соромно, визвавшись добровольцем у штурмову групу. Він був сміливим і відважним воїном та залишився вірним присязі.
    29.10.2023 року разом із побратимом – Бордюговим Ярославом Анатолійовичем виконував бойове завдання поблизу н.п. Вербове Пологівського району Запорізької області з метою не допущення прориву ворога на наші позиції. Під час виконання бойового завдання старший солдат Коломієць Олександр Володимирович показав себе як мужній воїн, не шкодуючи сил та здоров’я ішов на допомогу побратимам. Використовуючи усі наявні засоби не давав змоги ворогу досягнути намічених цілей. Його хоробрість та відданість слугували прикладом для решти бійців. Завдяки його професіоналізму, вмінням, а головне самопожертві група бійців змогла виконати поставлену задачу, та не допустити прориву противника на намічені рубежі. Старший солдат Коломієць Олександр Володимирович забезпечив потрібний час для перегрупування з метою недопущення ворога на наші позиції.
  • Просимо вшанувати пам’ять нашого Героя, який віддав за свободу та незалежність нашої Батьківщини найцінніше – своє життя!!!
    Слава Україні! Герої не вмирають!, – йдеться в петиції.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *