Загиблого в АТО Михайла Рачка нагороджено орденом “Сталевий хрест непереможних” (посмертно)

Загиблого в АТО Михайла Рачка нагороджено орденом “Сталевий хрест непереможних” (посмертно)

Загиблого в АТО Михайла Рачка – жителя села Лозови, нагороджено вищою громадською бойовою нагородою – орденом «Сталевий хрест непереможних» посмертно. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина загиблого Героя Віта Рачок і опублікувала фото нагороди. Вона написала: Напередодні свята “Покрови Божої Матері”, я отримала громадську – бойову нагороду – орден “Сталевий хрест непереможних”, яким нагородили мого чоловіка – Рачка Михайла Петровича (посмертно)
Дякую за пам’ять!

Цей знак було створено, щоб в Україні пам’ятали людей, на яких лягла уся важкість війни, що триває на сході України. Цей знак належить до відзнак народної пошани. Функція нагороди у тому, щоб віддати належне нашим героям, вшанувати та подякувати тим, хто захищає нашу землю. Метою розробки було відзначити бойові подвиги бійців, що приймали участь в легендарних боях, втрали здоров`я та бойових побратимів.

Ініціатором створення нагороди є доброволець, учасник АТО, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, який розробив цю відзнаку такою, щоб її не можна було купити.  Варто зазначити сам орден виготовлено з міцної сталі, що символізує міць військових. Орден було розроблено минулого року.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *