Загадково зник 24-річний військовий-контрактник із Хмільниччини, який їхав на передову

Загадково зник 24-річний військовий-контрактник із Хмільниччини, який їхав на передову

У ніч із 6 на 7 січня зник військовослужбовець-контрактник, житель села Рогинці Андрій Кравець, який мав вирушити з навчань, з Десни до Бахмута. Першою зникнення свого сина помітила його мама – Валентина Зарудня.

За даними поліції, 24-річного Андрія Кравця востаннє  бачили в навчальному центрі “Десна” Чернігівської області. Останнє фото на фоні потяга було зроблено на залізничному вокзалі 6 січня.  У селищі міського типу Десна було знято кошти з його картки.   В Бахмут мав прибути 8 січня. Уже вночі зв’язок із Андрієм обірвався.

 

Кравець Андрій Іванович, 23.11.1996 року народження, зріст – 170 сантиметрів, середньої спортивної тілобудови, очі світло-карі, волосся темно-русе, коротке, є татуювання на лівій грудній клітці у вигляді кулі та групи крові, одягнений в цивільний одяг.

Журналістка редакції NEWS Хмільника поспілкувалася з мамою зниклого хмільничанина.

  • 7 січня я весь день дзвонила синові, а зв’язку не було. Зв’язок обірвався ще вночі. А вже 8 січня мені повідомили з його частини, що до місця призначення Андрій так і не прибув. Я кожного дня дзвоню, питаю, чи не відомо щось про мого сина. Я їхала писати заяву  до Києва. Спочатку звернулася до Хмільницької поліції, вони мене перенаправили у військову службу правопорядку. Пошуками Андрія займається і військова прокуратура, і київська поліція, і волонтери вже підключилися, –  розповіла схвильована Валентина Іванівна.

Змучена невідомістю та постійними хвилюваннями мама благає про допомогу – і просить, якщо хтось хоча б щось знає про місце перебування її сина, подзвонити за номерами телефонів: 068 7275166, 096 4470363, або 102. Будь-яка деталь може допомогти в пошуках.

Алла Корнієнко

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *