Заборонити в’їзд росіян в Україну на 50 років: президент має розглянути відповідну петицію

Заборонити в’їзд росіян в Україну на 50 років: президент має розглянути відповідну петицію

Петиція про заборону в’їзду на територію України громадянам росії на наступні 50 років набрала необхідні 25 тисяч голосів і тепер її має розглянути президент України, – повідомляє NEWS Хмільника.

Автором петиції є Кузьмін Андрій Дмитрович, який розмістив документ на сайті Офісу президента ще 23 травня цього року.

  • Пане Президенте, Україна вже 8 років потерпає від війни, яку розв´язала росія на території нашої краіни.
    На жаль, за ці 8 років влада не спромоглася захистити Україну від диверсантів, агентури та коригувальників, які увесь цей час прибували в Україну через безвізовий режим з росією. Ми поплатилися за це тисячами життів.
    Задля безпеки кожного українця зараз і у майбутньому, ми пропонуємо повністю закрити в´їзд в Україну усім росіянам на наступні 50 років та не видавати посвідки на проживання росіянам окрім тих, хто воював на боці України у російсько-українській війні, – йдеться в картці петиції.

Наразі за петицію свої голоси віддали 26 тисяч 305 українців.

Нагадаємо, що 17 червня цього року Уряд України ухвалив рішення про припинення дії угоди з рф про безвізовий режим, який діяв з 1997 року. Візовий режим запрацював з 1 липня.

До повномасштабного вторгнення українці підтримали петицію, в якій пропонувалося заборонити або обмежити російським громадянам в’їзд на територію нашої країни. 11 листопада вона набрала необхідні 25 тисяч голосів, а зареєстрована вона була 9 листопада. У травні Зеленський петицію підтримав.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *