За вихідні батьки учнів навчальних закладів Хмільницької громади оберуть форму навчання своїм дітям

За вихідні батьки учнів навчальних закладів Хмільницької громади оберуть форму навчання своїм дітям

А вже наступного тижня рішення про форму навчання в ліцеях та гімназіях Хмільницької громади прийматимуть на педагогічних нарадах. Про це говорили сьогодні на нараді з директорами закладів освіти, яку зініціював голова громади Микола Юрчишин.

На початку наради очільник міської громади наголосив, що до нього постійно звертаються батьки учнів навчальних закладів, які наполягають на проведенні очного навчання. Як зазначив Микола Юрчишин, батьки розділилися у своїх поглядах, адже є ті, хто наполягає на очній формі навчання, а решта підтримує лише дистанційну форму навчання, керуючись ситуацією в країні та хвилюючись за безпеку своїх дітей.

  • Ще є Порядок, яким керуються заклади освіти – вивчається думка батьків і рішення про навчання приймається на педрадах, а не міською радою, виконкомом чи міським головою особисто, – зауважив Микола Юрчишин.

Під час наради начальник Управління освіти, молоді та спорту міської ради Віталій Оліх наголосив, що значна частина закладів освіти оснащена або ще оснащується генераторами. Натомість директори закладів освіти сказали, що готові приймати рішення з урахуванням переважної думки батьківських комітетів.

Тож на нараді було вирішено, що на вихідних, а саме 26-27 листопада, освітяни запитають вирішальної думки у батьків щодо зручної для їх дітей форми навчання та на підставі цього 28 листопада ухвалять відповідні рішення на педрадах закладів освіти.

Джерело: Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю міської ради.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *