За тиждень зареєстровано 49 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

За тиждень зареєстровано 49 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Від четверга в Україні офіційно розширили «жовту» зону епідеміологічної небезпеки. До списку регіонів «жовтої» зони додалася й Вінницька область, яка раніше була в «помаранчевій».
Кількість випадків захворювання на COVID-19 в Україні, так і по Хмільницькому районі знизилась, але кількість випадків з важким перебігом та летальних випадків збільшилась.
По Хмільницькому району з початку пандемії зареєстровано 2144 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, що склало 3611,8 випадків на 100 тис. населення.

Всього одужало – 1788 осіб, померло – 57 осіб. Серед числа захворілих 103 дітей, 200 медичних працівників та 155 працівників закладів освіти.
За останніх 7 днів зареєстровано 49 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них
5 дітей, 4 медичних працівники. Від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, за тиждень померло 3 особи.
Із числа захворілих 85% осіб складають люди активного працездатного віку від 22 до 65 років.
Станом на ранок цієї п’ятниці на стаціонарному лікуванні знаходилося – 27 хворих осіб на COVID-19, 30 – з підозрою на COVID-19 та пневмоніями;
– в реанімаційному відділенні – 7 осіб;
– на ШВЛ – 1;
– на амбулаторному лікуванні – 239 осіб.

У святкові Великодні дні Хмільницький відділ лабораторних досліджень  звертається до хмільничан дотримуватись усіх рекомендацій і правил ВООЗ та МОЗ України.

  • Пам’ятайте, що дотримання соціальної дистанції (не менше 1,5 м), носіння медичних масок або респіраторів, часте та ретельне миття рук з милом не менше 20 секунд, обробка рук спиртовмісним антисептиком є основними методами профілактика захворювання на COVID-19.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *