За тиждень у трьох громадах Хмільниччини виявили 50 нових випадків захворювання на COVID-19: хворіють і діти

За тиждень у трьох громадах Хмільниччини виявили 50 нових випадків захворювання на COVID-19: хворіють і діти

На території Хмільницької міської, Уланівської сільської та Війтівецької сільської територіальних громад зареєстровано 50 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Це дані з 27 по 31 грудня , – повідомили у відокремленому структурному підрозділі Хмільницького міськрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» – пише NEWS Хмільника.

Захворіли четверо дітей та двоє медичних працівників.

На жаль, зафіксовано 3 летальні випадки.

У повідомленні наголошується також і про те, що 58% захворілих – це люди активного працездатного віку від 25 до 65 років.

На стаціонарному лікуванні заходиться 57 осіб, які захворіли на COVID–19, на амбулаторному – 121 особа.

Станом на сьогодні, 4 січня 2022 року,-  з підозрою на COVID-19, пневмоніями та ГРВІ на лікуванні в КНП «Хмільницька ЦЛ» знаходиться – 18 осіб, серед яких – 3 дітей.

Загалом з початку пандемії зареєстровано 3649 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID -19, що склало 6146,7 випадків на 100 тис. населення. Одужали – 3356 осіб, померли – 115 осіб. Серед тих, хто захворів – 221 дитина, 280 медичних працівників, 207 працівників закладів освіти.

В зв’язку з продовженням святкування новорічних та Різдвяних свят, працівники міськрайонного відділу лабораторних досліджень наполегливо радять дотримуватися усіх карантинних обмежень, дбати не лише про своє здоров’я, а й здоров’я оточуючих.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *