За тиждень на території Хмільницької, Уланівської та Війтівецької громад від ускладнень коронавірусного захворювання померли 2 особи

За тиждень на території Хмільницької, Уланівської та Війтівецької громад від ускладнень коронавірусного захворювання померли 2 особи

Відокремлений структурний підрозділ Хмільницький міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомив, що впродовж минулого тижня (з 24 по 30 січня 2022 року) на території Хмільницької міської, Уланівської сільської та Війтівецької сільської територіальних громад зареєстровано 387 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

На 8 годину ранку 31 січня 2022 року з підозрою на COVID-19, пневмоніями та ГРВІ на лікуванні КНП «Хмільницька ЦЛ» знаходиться – 11 осіб, серед яких – 4 дітей.

Загалом захворіли 62 дітей, 34 медичних працівники та 35 працівників закладів освіти.

На жаль, зафіксовано 2 летальних випадки.

62% захворілих – активного працездатного віку від 25 до 65 років.

На стаціонарному лікуванні заходиться 74 особи, які захворіли на COVID–19, на амбулаторному лікуванні – 410 осіб.

Із початку пандемії зареєстровано 4350 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, що склало 7437,5 випадків на 100 тис. населення. Одужали – 3713 осіб, померли – 123 особи.

Серед тих, хто захворіли – 311 дітей, 333 медичних працівники, 258 працівників закладів освіти.

Наразі у Вінницькій області другий тиждень поспіль фіксуються дуже високі показники захворюваності на COVID-19, а паралельно й на ГРВІ та грип. Звичні респіраторні інфекції перевищують середньостатистичний тижневий показник майже вдвічі.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації, найвищі рівні захворюваності реєструються в Ладижині, колишніх Козятинському, Калинівському, Теплицькому та Тиврівському районах.

Однак попри високий приріст хворих на COVID-19 наразі Вінницька область залишається у «помаранчевій» зоні. В опорних лікарнях перебуває 1370 пацієнтів. Завантаженість ліжок становить 46%.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *