За сучасними технологіями в агросфері – майбутнє нашої країни

За сучасними технологіями в агросфері – майбутнє нашої країни

Технічний ринок уже давно завоював своєю практичністю весь світ, і далі нанотехнології продовжують розвиватися, пропонуючи людству все нові рішення та можливості. Останнім часом більшої популярності в сільському господарстві набуло використання агродронів. Зручність, швидкість та мобільність, а також використання мінімальної кількості енерговитрат – ось що стало основою у популярності використання агродронів.

Переваги малої авіації в сільському господарстві досить значні. В сільському господарстві дрони швидко і без зайвих витрат дозволяють  розрахувати вегетаційний індекс (NDVI), скласти ортофотоплан поля з високою точністю, розпилювати трихограму, визначати динаміку змін стану посівів, прогнозувати врожайність, контролювати периметр поля як в денний, так і в нічний час тощо.

Більше того, завдяки використанню коптерів повністю виключається така проблема як витоптуваність полів, унеможливлюються пропуски в обробці полів. Варто врахувати також і значну економію води.

Однак справу із застосування коптерів потрібно довірити дійсно фахівцям, адже лише справжні спеціалісти зможуть професійно виконати весь спектр дій. Тож ми ознайомимо вас із професійними компаніями, яким довіряють уже сотні фермерів.

В компанії AlexDrone вам оперативно, економічно, а головне ефективно  оброблять поля, сади, виноградники, ягідники та курортні зони засобами захисту рослин (ЗЗР), внесуть у ґрунт рідкі добрива і мікроелементи, десикують перед збором врожаю. До того ж, бригади допоможуть вам подолати на рослинах комах-шкідників, а також позбутися грибкових захворювань.

Бригади компанії працюють з територіями на площі від 1 до 300 гектарів. У компанії зазначають, що препарати для обробки вибирає замовник і узгоджує з фахівцями компанії. Агродрони дозволяють вносити будь-які розчинні органічні та неорганічні препарати: Гербіциди, Фунгіциди, Інсектициди, всі види рідких і водорозчинних добрив і мікроелементів. Також фахівці AlexDrone допоможуть підібрати необхідну концентрацію препарату для обробки.

Звертатися в компанію за послугами можуть замовники зі всієї України, адже бригади оснащені всім необхідним для оперативного виконання завдань по обробці. Вартість послуг залежить від площ обробки, рельєфу та обговорюється індивідуально.

Професійна команда AlexDrone працює завжди вчасно, незалежно від погоди і стану ґрунту. Компанія гарантує своїм клієнтам високу якість обробки територій і стабільний результат. Звернувшись до фахівців компанії AlexDrone, після їхньої роботи ви можете бути впевненими у збільшенні врожайності та позитивному впливі на якість плодоношення.

Якщо вас зацікавили послуги цієї компанії, ви завжди, у зручний для вас час зможете  дізнатися за телефоном (097) 882-88-60. Компанія також має сторінку в інтернеті та в соцмережі Facebook.

 

Чим більше дощів, тим складніше увійти в поле для подальшого обробітку землі. Натомість для шкідників волога або інші погодні умови не є перешкодою. Тому на допомогу прилітають агродрони компанії Sky Agro. Досвідчені та сертифіковані пілоти компанії якісно проведуть обробку посівів.

В компанії можна замовити такі послуги:

–   внесення 33Р – гербіциди, інсектициди, фунгіциди, десиканти, рідкі родентициди та інші;

– десикація;

– послуги в різноманітних умовах: при складному рельєфі, при відсутності доріг, при вологому грунті.

Завдяки десикації будь-які культури достигають на 5-10 днів раніше, і їхнє достигання більш рівномірне. Також така техніка обробітку посівів дозволяє зупинити розповсюдження хвороб рослин та не пошкоджує насадження. Більше того, десикація дозволяє частково знизити вологість культури, отримати зерно майже однакової вологості та однакової стадії дозрівання. А також десикація сильно пригнічує бур’яни.

В компанії Sky Agro запевняють, що десикація дронами набагато вигідніша навіть за наявності власної сушарки, тому що вона забезпечує точність внесення препаратів за допомогою дронів до двох сантиметрів, а технологія обробки дозволяє звести випаровування води майже до нуля.

Компанія СкайАгро пропонує також сільськогосподарські дрони-обприскувачі, завдяки яким ви отримаєте продуктивність до 250 га за ніч, заощадите воду, паливо, витрати на техніку. Також дрони-обприскувачі підвищують урожайність за відсутності технологічних колій. Агродрони на сьогодні – це швидкість, точність та надійність.

Спеціалісти компанії Sky Agro працюють по всій Україні. Для замовлення послуг компанії ви можете можете телефонувати за номерами: 063 275 8827 і 097 5605857.

Для більшої зручності в роботі з клієнтами компанія має свій сайт, а також сторінки на Facebook та Instagram.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *