За результатами громадських слухань підтримано заборону продавати у Хмільнику алкоголь вночі

За результатами громадських слухань підтримано заборону продавати у Хмільнику алкоголь вночі

Учасники громадських слухань підтримали заборону продавати алкогольні напої у нічний час

Міський голова Сергій Редчик провів громадські слухання в залі засідань міської ради.

Одним із питань, внесених на розгляд та обговорення громадою, був проєкт рішення Хмільницької міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час на території Хмільницької міської ОТГ».

Доповідачем виступив начальник управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради Юрій Підвальнюк, який зауважив, що така заборона зумовлена необхідністю обмежити шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв на здоров’я населення, особливо молоді, а також усуненням порушень громадського порядку у нічний час та урегулюванням правових відносин суб’єктів господарювання.

Це актуальне питання викликало жваву дискусію в колі суб’єктів господарювання, голів вуличних (будинкових) комітетів, громадського активу.

Втім, за результатами голосування більшості прийнято резолюцію про схвалення проєкту рішення  про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час на території Хмільницької міської ОТГ.

Тепер це питання буде внесене на розгляд міської ради і, якщо  на сесії буде ухвалене таке рішення, у місцевих закладах торгівлі заборонять продавати алгокольні напої з  23:00 до 07:00 години  (крім закладів ресторанного господарства).

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний веб-сайт міськради

Фото – офіційний веб-сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *