За результатами Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств з ММА хмільничани представлять нашу країну на Чемпіонаті світу

За результатами Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств з ММА хмільничани представлять нашу країну на Чемпіонаті світу

22 – 23 травня 2021 року відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

Найкращі атлети України 10 – 17 років зібралися на березі Чорного моря, в чудовому місті Одеса, для визначення найкращих. Серед них були й наші хмільницькі спортсмени, а саме бійці спортивних клубів “Боєць” (тренер Сергій Городівський) та “Січ” (тренер Михайло Сидоренко).

Першого ж дня Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств з ММА, 22 травня, внаслідок запеклих та виснажливих боїв з досить сильними спортсменами зі всієї України, хмільничани досягли чудових результатів і стали Чемпіонами.

Отже, в перший день Чемпіонату золото вибороли

Анастасія Городівська з СК “Боєць” і Костянтин Морозов з СК “Січ”.

Цього ж дня відзначився ще один хмільничанин з СК “Боєць”, який став срібним призеромце Дмитро Коломійчук.

В результаті Вінницька область посіла третє командне місце.

В неділю, 23 травня, наші спортсмени продовжили боротьбу в Чемпіонаті України з ММА по розділу (еліт ММА) повний контакт. Результатом змагань стали такі переможні місця хмільничан:

Золото:

Костянтин Морозов – СК “Січ”

Срібло:

Дмитро Коломійчук – СК “Боєць”

Бронза:

Анастасія Городівська – СК “Боєць”

Максим Калачик – СК “Боєць”

  • За підсумками Чемпіонату України було сформовано збірну команду, яка представить нашу країну з 30 липня по 1 серпня на чемпіонаті світу в Софії, у Болгарії. До збірної потрапили Анастасія Городівська і Дмитро Коломійчук, – розповів нашим читачам тренер СК “Боєць” Сергій Городівський.

Пишаємося нашими спортсменами! Колектив редакції NEWS Хмільника вітає чемпіонів зі значним досягненням, бажаємо гідно представити Батьківщину на світовому рівні та повернутися з Болгарії з перемогою!

Успіхів усім хмільницьким спортсменам в досягненні цілей!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *