За порушення правил благоустрою хмільничан будуть притягувати до відповідальності

За порушення правил благоустрою хмільничан будуть притягувати до відповідальності

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради звернулось до керівників підприємств та організацій, суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, власників приватних домоволодінь з проханням забезпечити своєчасне скошування трави та бур’янів на прилеглих та закріплених територіях. І нагадали, що спалювати рештки сухої трави й бур’янів заборонено! 

  • Особливу увагу звертаємо на скошування трави вздовж бордюру проїжджої частини. Гіркий досвід минулих років показує, що при скошуванні трави рештки падають на прибордюрну полосу проїжджої частини дороги і при першому ж дощі водою зносяться в ливневу каналізацію, що призводить до її засмічення та утворення скупчення води на проїжджій частині. Тому при засміченні прибордюрної полоси ТЕРМІНОВО НЕОБХІДНО прибирати рештки трави, – йдеться у повідомленні.Власники садиб мають скосити бур’яни на відстані 15 метрів від огорожі по периметру будинку. Якщо перед будинком є бордюр – то до бордюрного каменю.
    Громадяни, які будуть допускати порушення Правил благоустрою, за несвоєчасне скошування трави та бур’янів на прилеглих та закріплених територіях, тобто коли трава вище 10 сантиметрів, винні особи будуть притягуватись до адміністративної відповідальності із накладенням штрафу на юридичних осіб від 850 до 1700 гривень, на фізичних осіб від 340 до 1360 гривень.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *