За новими захисними екранами приймають громадян співробітники Центру надання адмінпослуг у Хмільнику

За новими захисними екранами приймають громадян співробітники Центру надання адмінпослуг у Хмільнику

7 серпня 2020 року за підтримки Проекту ПРОМІС у  Центрі надання адміністративних послуг у м. Хмільнику встановлено п’ять захисних екранів. Це дозволить мінімізувати ризики для здоров’я як працівників, так і відвідувачів «прозорого офісу» – жителів нашої громади.

До слова, це вже другий «транш» партнерської допомоги від міжнародного Проекту. Раніше ми інформували про те, що Центр надання адміністративних послуг у місті Хмільнику отримав засоби захисту від Проекту ПРОМІС. Це – сертифіковані антисептики,  рукавички  та медичні захисні маски для запобігання поширенню небезпечного вірусу COVID-19.

Міський голова Сергій Редчик, від імені міської ради та виконавчого комітету, висловлює вдячність команді Проекту ПРОМІС за  дружню допомогу та партнерську підтримку, надану Хмільницькій громаді.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *