За незаконне використання номерних знаків ЗСУ порушників будуть притягувати до відповідальності

За незаконне використання номерних знаків ЗСУ порушників будуть притягувати до відповідальності

Минулого тижня в Україні була підвищена адміністративна відповідальність за використання хибних номерних знаків, наприклад, ЗСУ. Про це в ефірі телемарафону поінформував міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, – передає NEWS Хмільника.

Так, штраф за незаконне використання номерних знаків Збройних сил України або поліції наразі в Україні становить 1700 гривень.

За словами Дениса Монастирського, за останні декілька місяців правоохоронці почали фіксувати збільшення кількості людей, які незаконно використовують номерні знаки ЗСУ. Вони таким чином незаконно прагнуть проїхати на території  військових частин тощо.

Також  очільник МВС висловив думку, що ті права і можливості, які мають ЗСУ і наші нацгвардійці, вони були надані для того, щоб наші захисники могли швидше добиратися до фронту, довозити туди те, що там має швидко опинитися. Тому, за його словами, для цих категорій осіб і визначається відповідний пріоритет на дорозі.

  • Рівно тиждень тому Верховна Рада України збільшила значно адміністративний штраф за це правопорушення. Якщо хтось буде незаконно їздити на номерних знаках або ЗСУ, або поліції – за це штраф буде становити 1700 гривень, –  сказав Монастирський.

Більше того, якщо це правопорушення буде повторно зареєстровано упродовж року за громадянином, то йому буде призначено удвічі більший штраф, – у 3400 гривень, і позбавлення права керування транспортним засобом до 6 місяців.

Також він закликав громадян звертатися з повідомленнями до поліції, якщо раптом вони будуть виявляти такі випадки. Такі особи будуть притягатися до відповідальності.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *